Neviditeľní, no predsa dôležití!

Autor: Martin Gábor | 18.10.2018 o 22:24 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  257x

V kolektívnom športe to väčšinou tak býva, že ak sa víťazí, pochvala patrí hráčom a trénerom. Rovnako tak pri prehrách sa vlna kritiky znesie na ich plecia. Tento blog však bude o ostatných členoch nášho realizačného tímu.

Ak berieme do úvahy realizačný tím, vo väčšine prípadov si široká verejnosť všíma najmä hlavného trénera tímu. Až po ňom nasledujú jeho asistenti či ostatní členovia.

Práve športy hendikepovaných sú v tomto odlišné. Samozrejme, bez dobrých tréningov a taktiky trénera by sa výsledky nedostavili, no na druhej strane pri hendikepovaných športovcoch sú dôležití najmä fyzioterapeuti a kondiční tréneri! My máme v našom realizačnom tíme jedného hlavného trénera, jedného generálneho manažéra, ktorý je zároveň asistent trénera, troch fyzioterapeutov, jednu kondičnú trénerku a kustóda.

Určite sa oplatí oceniť prácu nášho generálneho manažéra Mira, ktorý nám vybavuje všetko počas sústredení, tréningov a turnajov či kustóda Albína, ktorý sa stará o náš výstroj. No, pri všetkej úcte k im dvom, najväčšiu robotu s nami majú naši traja resp. štyria fyzioterapeuti. Maťo, jeho manželka Veronika, Zuzka a naša kondičná trénerka Veronika, ktorá je zároveň naša štvrtá fyzioterapeutka, si zaslúžia veľký obdiv a veľké poďakovanie, za to, čo pre nás robia! 

V posledných dňoch (týždňoch) som pre zdravotné problémy toho veľa nenatrénoval, no vždy, keď sa u mňa objaví nejaký zdravotný problém môžem sa obrátiť na našich fyzioterapeutov! Najviac z nich komunikujem práve s Maťom. Možno je to preto, že je z fyzioterapeutov jediný muž a preto mu najviac verím. Ale keď mám byť úprimný, za celý svoj život som nezažil väčšieho odborníka ako je on! Vždy, keď sa objaví nejaký zdravotný problém, môžem mu zavolať alebo napísať a on sa do pár hodín ozve a naozaj VŽDY mi ochotne pomôže!

Rovnako tak jeho manželka Veronika, druhá fyzioterapeutka Zuzka či naša kondičná trénerka Veronika, ktorá sa nám dvakrát mesačne venuje na tréningoch gymnastiky a tiež nám pomáha s masážami po náročných tréningoch! Zato Vám všetkým patrí jedno veľké POĎAKOVANIE!!! Robte svoju prácu naďalej tak ako doteraz. Robíte ju výborne!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Siekelovci sa stiahli. La Casa de Slota prešla k právnikovi z kauzy emisie

Firma, ktorá vilu vlastní, dlhuje Trabelssiemu.

Stĺpček šéfredaktorky

Nech hanba po hlasovaní o kandidatúre Fica nie je kolektívna

Fico nie je jediným problémom voľby.

DOMOV

Voľba ústavných sudcov: Pozrite si možné scenáre vývoja (video)

Čo všetko sa môže v parlamente odohrať v utorok?


Už ste čítali?